Sestava:                                          Hůlka

(50.Volf)   (75.Chudý)

Flídr                           Bohunek

(75.Voleský)

Branka: Bohunek

Po neslaném, nemastném výkonu alespoň bod. Utkání hrané ve vlažném tempu, na kterém se podepsalo úmorné vedro, nepřineslo příliš pěknou podívanou.

Již v 7.minutě předvedl svůj přehled ve hře Flídr, když geniálně našel dobře naběhnutého Bohunka, jenž si poradil jak s obranou hostí, tak i s jejich bezmocným brankářem a otevřel skóre na 1:0. Ovšem o tři minuty později už bylo srovnáno, když jsme trestuhodně nechali volný prostor před naším velkým vápnem. Tam měl soupeřův hráč spoustu času míč usměrnit k tyči a vyrovnat tak na 1:1. Ve 30.minutě nás po volném přímém kopu zachránilo břevno.

Ve 39.minutě předvedl báječné sólo Bohunek, ale jeho dobře mířenou střelu vytěsnil hostující hráč na tyč.

Ve druhé půli se únava obou mužstev ještě více stupňovala a tempo hry uvadalo. Posledních asi patnáct minut jsme měli mírnou převahu, ale na tři body to nebylo.

Penaltový rozstřel opět dopadl v náš neprospěch a tak nám byl druhý bod znovu zapovězen.

Ztráta dvou bodů mrzí o to víc, že jsme výsledkově nepotěšili naše diváky, kteří se dostavili v překvapivě velkém počtu.

K dalšímu zápasu zajíždíme v sobotu 13.6. na hřiště Cerekvice (začátek v 17.00 hod.), jenž momentálně okupuje první místo tabulky.