Sestava:                                                      Šilar
                                Holínka    Vaňous                    Jiroušek      Volf
                            (64.Müller)                               (88.Šimek) (46.T.Bače)
                                                                  Voleský

Branky:  80.Jiroušek, 90.Müller

Druhý mistrovský zápas jsme odehráli na umělé trávě v Ústí nad Orlicí proti mužstvu Čisté. Od začátku do konce utkání to byla trpělivá taktická bitva, jelikož si oba týmy uvědomovaly, že v rámci sestupu se vlastně hraje o šest bodů.
 Obě mužstva hrála ze zabezpečených obran a spoléhala na rychlé protiútoky, i když na hřišti jsme působili lepším dojmem my a to díky převážnému držení míče. Šance ale nepřicházely ani z jedné strany.
 Hráčům hostujícího mužstva, zhruba od 60.minuty, pomalu docházely síly, jejich pohyb nebyl tak dynamický a začínali být i později u míče. Posledních 15 minut už nestačili „presovat“, ani se stahovat do obranných bloků a vytvářeli nám větší prostory na zakládání útoků. V 78.minutě se proháčkoval do pokutového území Jiroušek, ale ze slibné pozice přestřelil branku. V 80.minutě ten samý hráč provedl, jak přes kopírák, stejný průnik, ale tentokrát už míč skončil za zády brankáře hostí. Všem příznivcům řetovského fotbalu spadl kámen ze srdce, vedli jsme 1:0 a tři body se nám začaly jevit reálně. Od této chvíle hráli hosté otevřenou hru a vrhali všechny síly do útoku, ale naše obrana, včetně brankáře Šilara ( jenž nechytal mistrovské utkání prakticky dva roky), byla pevná. Díky tomuto stylu hry si otevřel soupeř obranu a toho využil v 90.minutě Müller, který po krásném úniku z levého křídla, svou klasickou dělovkou k zadní tyči, zpečetil naše zasloužené vítězství na 2:0.
Naše taktika, se snahou držet míč a soupeře utahat, nám vyšla a to díky trpělivosti hráčů
při dodržování stanovené strategie.
Opět musíme poděkovat fanouškům, kteří nám přijeli do Ústí vytvořit domácí prostředí.
Příští zápas hrajeme v Mandli, v neděli 12.4. od 16.00 hod. proti mužstvu Lanškrouna B.