Sestava:                                                  Hůlka

(54.Bohunek)                                 (62.Chudý)

Voleský

Branka:  78.Bohunek

Další ztráta na domácím hřišti, tentokrát „jen“ dvoubodová s mužstvem Libchav.

V první půli jsme byli horším týmem. Naše hra byla nepřesná a nemohli jsme se dostat do zápasu. Soupeř na nás vytvářel důkladný celoplošný nátlak a znemožňoval nám tím větší klid pro rozehrávku. Nulu na našem kontě jsme však udrželi a to především díky brankáři Hůlkovi, který hostům zneškodnil tři vyložené tutovky.

Avšak už v první minutě druhého poločasu jsme, po zbytečné ztrátě míče ve středu hřiště a následném propadnutí v obraně, prohrávali 0:1. Po této studené sprše se naši hráči vzchopili, pomalu přebírali aktivitu a postupně si vytvářeli tlak na branku soupeře, kterého jsme posledních dvacet minut prakticky nepouštěli na naši polovinu. V 78.minutě vzal na svá bedra zápas Bohunek, který se proháčkoval přes tři protihráče do vápna soupeře  a libchavského brankáře doslova prostřelil a srovnal na 1:1. Během poslední dvacetiminutovky jsme měli ještě tři stoprocentní šance, ale všechny zůstaly neproměněné.

Remíza byla zasloužená. První půle patřila hostům, druhá našim hráčům. Po řádné hrací době následoval penaltový rozstřel, který jsme prohráli 5:6 a tím nám doma zůstal jen jeden bod, který nám při záchraně v soutěži moc nepomohl. Čeká nás ještě šest zápasů, z nichž bychom potřebovali získat minimálně šest, nejlépe však  devět bodů.

Velké díky patří přítomným fanouškům, kteří si v poměrně velkém počtu našli cestu

na Mandl, přestože se zápas kryl s televizním utkáním našich hokejových reprezentantů.

Další zápas odehrajeme v sobotu 16.5. od 17.hod. na hřišti Jiskry 2008 v Králíkách.