Sestava:                                     Hůlka

Volf          Vaňous         V.Fater    T.Bače

(80.Šimek) (84.Hanuš) (61.Holínka)(61.Müller)

Bohunek

Branky: 27. Vencl, 75.p.k. Bohunek

V neděli jsme hráli na domácí půdě zápas s kandidátem na sestup, mužstvem z Čisté. Hosté předvedli obětavý výkon. Na hřišti se povzbuzovali a hlavně hráli srdcem! Opakem byl náš tým, který hrál nesoustředěně, hráči si vytýkali chyby, hádali se mezi sebou i s rozhodčím a tím se dostávali ze hry. Takovýto přístup nemůže vést k žádnému úspěchu. Hosté z Čisté nebyli fotbalovější, ale přehráli nás svou disciplinovaností a cílevědomostí.

Většina utkání se hrála mezi velkými vápny, tudíž o gólové momenty byla nouze. Až ve 27.minutě jsme zahrávali roh a po tvrdé střele Vládi Fatery, kterou brankář hostí vyrazil, usměrnil nakonec míč do sítě důrazný Vencl a vedli jsme 1:0. Už to vypadalo, že se zápas bude pro nás vyvíjet příznivě, ale o jedenáct minut později bylo, bohužel,  vyrovnáno. Tento gól byl kuriózní tím, že jsme zahrávali rohový kop, ze kterého si však hosté vytvořili rychlý protiútok a tři naši hráči, bránící půlící čáru, neuhlídali jediného útočníka soupeře.

V 58.minutě se po chybě v naší obraně, na polovině hřiště, do dalšího brejku dostal stejný hráč a bylo to 1:2. V 75.minutě jsme vyrovnali z pokutového kopu, který s přehledem proměnil Bohunek. Naše hra byla však i nadále neurovnaná, což vyvrcholilo v 81.minutě, kdy jsme ve vlastním pokutovém území „vyrobili“ penaltu, kterou si hostující kapitán zkompletoval hattrick a tím upravil skóre na konečných 2:3.

Touto cestou bychom se chtěli omluvit našim věrným fanouškům , jež jsme naším fotbalem jistě moc nepobavili. Doufáme však, že na nás nezanevřou a budou nám

i nadále věřit.

V sobotu 3.5. od 17.00 hod. se pokusíme o nápravu v dalším zápase na hřišti Cerekvice.