Sestava:                                               Hůlka

(77.Holínka)                        (58.Vaňous)

Bohunek

(51.M.Fater)

Branky:  9. V.Fater, 20. a 32. T.Bače, 25. Bohunek, 55. Špatenka

Naši hráči vstoupili do utkání s velkou chutí a na hře to bylo znát. Od první minuty jsme soupeře prakticky do žádné šance nepustili. Už v 9.minutě utekl Bohunek po křídle a na jeho následný centr do vápna si naběhl V.Fater a otevřel skóre utkání na 0:1. Ve 20.minutě Gloser geniální přihrávkou za obranu našel T.Bačeho, který už šel sám na brankáře a zvýšil na 0:2. Ve 25.minutě vystihl špatnou rozehrávku domácí obrany Bohunek a po samostatném úniku, kdy obešel brankáře, dával míč do prázdné branky a bylo to 0:3. Husarský kousek se povedl T.Bačemu ve 32.minutě, kdy před domácím pokutovým územím „vymotal“ čtyři protihráče

a střelou z 16 metrů navýšil na 0:4. Ve 35.minutě se zranil Jirka Gloser a na jeho místo nastoupil Šimek.

V 55.minutě předvedl svoji vytříbenou kopací techniku Špatenka, který z 35 metrů padáčkem vymetl růžek domácí branky a upravil na konečných 0:5.

Od tohoto gólu naše aktivita směrem dopředu poněkud polevila, ale hru jsme kontrolovali až do konce utkání.

Pochvala patří celému mužstvu, které táhlo za jeden provaz a hrálo opravdu moc dobře. Zisk tří bodů, přivezených z venkovního hřiště hned v úvodu jarní sezóny, je velmi cenný. Doufejme, že tento výkon naši hráči zopakují i v sobotu 5.4., kdy v 16.hod. hostíme v Mandli nelehkého soupeře z Poličky a nevyjdeme z tohoto utkání bodově naprázdno.

Poděkování patří věrným fanouškům, kteří nám do Janova přijeli dopomoci k vítězství.