Sestava:                                                              Hůlka

Holínka    Hanuš

(46.Volf)

Branka: 71.Holínka

Č.K. :  82.Gloser

Do jednoho z posledních zápasů jsme vstupovali s cílem přivést domů 3 body. To se nám, bohužel, v Jablonném n.O. nepovedlo. Po špatném výkonu celého mužstva jsme vydřeli pouhý bod a to jsme hráli téměř padesát minut proti deseti, po vyloučení domácího hráče, který zezadu podrazil unikajícího Bohunka.

Než se naši hráči rozkoukali ( špatný přístup k předzápasové rozcvičce? ), tak jsme již v 1.minutě prohrávali 1:0. Ve 4.minutě hasil další chybu obrany brankář Hůlka, když zlikvidoval střelu domácího útočníka, jenž se ocitl zcela sám před naší brankou. Jasný příklad, jak se hráči připravují na zápas! Do konce poločasu jsme předváděli špatný pohyb i spoustu nepřesností s míčem.

Od začátku druhé půle domácí kouskovali hru, k čemuž jim velkou měrou napomáhali

i rozhodčí. Jejich zdržovací taktika fotbalu neprospěla a diváci si na své určitě nepřišli. Naše početní výhoda přinesla ovoce až v 71.minutě, kdy po přihrávce Bohunka na malé vápno, předvedl Holínka fotbalovou lahůdku a patičkou mezi nohama vyrovnal na 1:1. O tři minuty později, posledně jmenovaný, hlavičkou překonal domácího gólmana, ale z brankové čáry (?) míč stačil odkopnout jeho spoluhráč. V 82.minutě byl vyloučen za druhou žlutou kartu Gloser a síly na hřišti byly vyrovnány. Přesto jsme zahrozili ještě jednou v 86.minutě, kdy se

na malém pokutovém území dostal k míči Vencl, ale sám před brankářem domácích se mu

na toužebných 1:2 zvýšit nepodařilo.

Po tomto zápase jsme se ještě více přiblížili k sestupovým vodám a los v závěru moc příznivý nemáme. Přesto uděláme vše proto, abychom 1.B třídu v Řetové udrželi.

Chtěli bychom moc a moc poděkovat našim fandům, kterých přijel plný autobus a kteří byli slyšet!

V neděli 8.6. v 16.00 hod. přivítáme v místním derby na domácím hřišti mužstvo Ústí nad O. „B“. Tímto zveme všechny, aby na tento atraktivní souboj přišli v co nejhojnějším počtu

a vytvořili nám bouřlivou, ale slušnou kulisu.