Sestava:                                                              Hůlka

Volf        T.Bače              V.Fater   Voleský

(M.Fater) (46.Vašina)

Bohunek

Branka: 63.Špatenka

K dalšímu mistrovskému utkání k nám přijel tým Poličky B, který je v tabulce o pár příček před námi. Soupeř byl lepší především v pohybu ( přestože jeho věkový průměr byl podstatně vyšší ), ale i v taktickém pojetí.

Výjimkou bylo posledních dvacet minut, kdy jsme si vytvořili dvě velice slibné šance, ale ty jsme nedokázali využít. Jen díky zodpovědné hře obrany se hosté do žádné vážné šance nedostali. Gól jsme inkasovali ( po nedůsledném bránění ) již v 18.minutě z rohového kopu. Bod nám zachránil nestárnoucí Špatenka, když si předpisově naběhl na Bohunkem zahraný roh a hlavou vyrovnal na 1:1.

Hru i výsledek ovlivnila z naší strany opět nedostatečná „připravenost“ některých hráčů

na zápas!

Ztráta dvou bodů mrzí o to víc, že v sobotu zajíždíme na hřiště lídra tabulky Kunčiny. Do karet nám nehraje ani remíza Čisté v Jablonném a výhra Sebranic v Mor.Třebové.