Sestava:                                                 Hůlka

Müller      Vencl     Bohunek

(46.Holínka)

Branky: 2. a  85.  Bohunek

Branky hosté:  7., 26., 30., 33., 36., 45.

Domácí zápas s lanškrounským „ béčkem“ skončilo ostudným výsledkem. K utkání se nedá napsat nic jiného než to, že soupeř byl ve všech činnostech lepší.

Ve 2.minutě jsme se sice Bohunkem ujali vedení a o minutu později měli stoprocentní šanci, když šel sám na brankáře opět tentýž hráč, ale hostující gólman ho vychytal. A to bylo v prvním poločase vše. Pak už spustili kanonádu hosté a po brankách v 7., 26., 30., 33., 36. a 45.minutě jsme prohrávali 1:6.

Ve druhém poločase hráli lanškrounští už jen „údržbu“ a tudíž jsme opticky měli více ze hry, ale až na gól v 85.minutě, kdy se prosadil znovu Bohunek, jsme se na víc nezmohli.

Do jaké míry se na tomto ostudném výsledku projevila (ne)účast na trenincích či předzápasová životospráva, to musí nejlépe vědět samotní hráči.

Omluva všem fanouškům.

Na příští zápas v neděli 1.6.jedeme do Jablonného nad Orlicí. Na toto utkání je zajištěn autobus. Odjezdy jsou v 15.00 hod. od TJ v Řetové, v 15.10 od zastávky v Přívratě.