Sestava:                                         Hůlka

Branky: 6.M.Fater, 60.Sedláček, 64.Voleský

ŽK: 65.V.Fater, 83.M.Fater, 90.Bohunek

Další mistrovské utkání jsme odehráli na domácím hřišti se Slavojem

z Cerekvice. Hosté působili zatím nejfotbalovějším dojmem ze všech mužstev,

se kterými jsme se zatím v 1.B třídě setkali. Na kombinační hru hostí jsme hráli důsledný presink a snažili se nedat soupeři dostatek prostoru pro rozehrávku.

V 6.minutě důrazný M.Fater, po chybě obrany, vybojoval míč a sám před brankářem hostů se nemýlil 1:0. V 18.minutě jsme dali minimální prostor nejlepšímu hráči Cerekvice Motlovi a i to stačilo, aby parádní střelou vyrovnal. Ve 25.minutě vystřídal zraněného Lehkého T.Bače. V 38.minutě zahrával soupeř trestný kop a z následné skrumáže před Hůlkou jsme obdrželi druhou branku – 1:2.

V 60.minutě rozehrával Bohunek roh, na který si skvěle naběhl kapitán Sedláček a hlavou vyrovnal na 2:2. V 64.minutě centroval z trestného kopu V.Fater

a Voleský, výstavní střelou z první, zvýšil na 3:2. V 72.minutě opustil hřiště zraněný V.Fater a nahradil ho David Provazník. V 78.minutě ještě vystřídal T.Bačeho Chudý. V 85.minutě kopali hosté pokutový kop za sražení hráče

„ve vápně“ a bylo opět vyrovnáno.

Přestože v závěru utkání hosté zvýšili tlak na naši branku, skóre se již nezměnilo.

Všechny hráče je třeba pochválit za bojovný a obětavý výkon po celé utkání. Zejména Bohunek odvedl velký kus „ špinavé „ práce.

Další zápas odehrajeme 28.9. v 16.30 hod. v Sebranicích.