soupeř v 66.minutě na 2:3 a v 78.minutě vyrovnal na 3:3. Bohužel, ani

tento stav jsme neudrželi a v samotném závěru inkasovali z pokutového

kopu na 4:3. V 65.minutě musel s bolavými zády hřiště opustit Bohunek

a v 74.minutě s mírně natrženým obočím Vaňous, které nahradili Špatenka

Podle vývoje utkání tato ztráta tří bodů bolí, ale na druhou stranu mužstvo

prokázalo, že svoji kvalitu má a tuto soutěž může při dostatečně poctivém

přístupu k fotbalu úspěšně hrát.

Reparát nás čeká v neděli 18.8. v 16.00 hod. na domácím hřišti s týmem

Janova.

Zvláštní poděkování a zároveň omluva za výsledek patří řetovským fanouškům,

kteří se dostavili ve velice hojném počtu a vytvořili nám téměř domácí prostředí.