Sestava:                                    Zvalený

(61.Chudý)                  (52.Müller)

Špatenka    Holínka

(57.Fater)

Branky: 35.Holínka, 79.Chudý, 88.Müller, 90.Sedláček

V devátém kole podzimní části soutěže jsme přivítali na domácím hřišti tým z Kamenné Horky. Zápas jsme odehráli, hlavně v první půli, hodně špatně a naší nepřesností umožnili hostům brankové hody. Již ve 32.minutě jsme prohrávali 0:5! Světlejší chvilka přišla ve 35.minutě, kdy se soupeřovou obranou proháčkoval Holínka a byl následně faulován v jejich pokutovém území. Sudí nařídil penaltu, kterou výše jmenovaný

s přehledem proměnil.

Druhý poločas jsme nezačali rovněž moc dobře. Ve 46.minutě vystřelil hostující hráč z 30 metrů a zvýšil na 1:6. Od asi 60.minuty jsme hru vyrovnali a brankami Chudého, Müllera a Sedláčka velmi nepříznivé skóre vylepšili na 4:6. To bylo ovšem z naší strany vše. Na srovnání stavu nám již nezbyl čas.

Byl to zápas, na který musíme zapomenout a soustředit se na čtyři zbývající, ze kterých bychom v rámci možností měli vytěžit maximum.