Sestava:                                      Hůlka

(59.Holinka)                                (76.Špatenka)

M.Fater   Bohunek

Branka: 84. M.Fater

Ž.K. : 20.Müller, 25.Lehký, 38.Šimek, 89.Chudý

Tradici prohraných zápasů na venkovních hřištích jsme neporušili ani tentokrát. A to s posledním týmem tabulky, který nezískal ještě ani bod, Čistou. Na úzkém hřišti, kde nebylo příliš místa na kombinační hru, praktikovala obě mužstva            jednoduchý fotbal postavený na nakopávání míčů. V prvním poločase byli     domácí pohyblivější a měli více ze hry, ale příliš brankových příležitostí si nevytvořili. Naše dvě slibné šance, ve 40.minutě Voleského a ve 44.minutě Bohunkovo břevno, brankou neskončili. Poločas skončil po zásluze 0:0.

Ve druhé půli jsme se snažili hrát více po zemi a tím se dostali do hry a vytvořili si i více šancí, než soupeř. Avšak v 62.minutě zahráli domácí volný přímý kop

a stav byl 1:0. V 78.minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí hráč a naše šance na vyrovnání se zvýšila. O šest minut později to potvrdil důrazný M.Fater a ze skrumáže vyrovnal na 1:1. Přesto, že jsme po zbytek utkání domácí na svoji půli moc nepouštěli, tak v 90.minutě nás hráči Čisté potrestali druhou brankou

z trestného kopu a rázem bylo po bodech.

Kladem utkání bylo, že ani jeden gól jsme nedostali ze hry a že obrana fungovala v rámci možností vcelku dobře. Celý tým si zaslouží za druhý poločas pochvalu za snahu a vůli po vítězství, ale hráčům chybí větší lehkost při hře a klid na míči. Hrají ve zbytečné křeči, jako by svázaní příliš velkou zodpovědností.

Naši fanoušci byli opět výborní a snažili se nás hnát vpřed, ale vstřelení branky pro nás bylo opět velkým problémem.

V neděli 22.9. v 16.hod. hostíme tým Cerekvice, který v loňském roce hrál Krajský přebor.