Sestava:                                         Hůlka

Fater    Holinka

(62.Provazník)

Branky:  65. Fater, 85. Müller

ŽK: Fater

Ve třetím soutěžním utkání v Poličce jsme dostali od domácího týmu školení z efektivity v proměňování brankových příležitostí, což nás stálo tři body.

Prvních asi 25 minut byla hra vyrovnaná. Poté jsme z nepochopitelných

důvodů (nováčkovská nervozita?) povolili a pustili soupeře do hry.

S přibývajícím časem domácí svůj tlak neustále zvyšovali, až to připomínalo hru kočky s myší. O co jsme si koledovali, to přišlo

ve 41.minutě, kdy domácí hráč velmi chytře ( tento nadhled našim hráčům chybí ) přeloboval našeho gólmana a prohrávali jsme 1:0. Poté jsme přečkali horkých pět minut, než nás vysvobodil hvizd rozhodčího, který ukončil první poločas.

Do druhé půle, po poradě v kabině, přišlo na hřiště zcela jiné řetovské mužstvo. Hru jsme vyrovnali a chvílemi měli i navrch. Ovšem přišla 52.minuta a domácí hráč z 25 metrů trefil „dělovkou“ horní růžek naší branky a zvýšil na 2:0. O jedenáct minut později jsme inkasovali potřetí střelou jak přes kopírák. Po této brance spadly z našich hráčů poslední zbytky nejistoty ( snad proto, že už nebylo  co ztratit ) a s ještě větší vervou se pustili do boje. Začali jsme hrát hru, která nám je vlastní, to je – krátké přihrávky po zemi a po velmi pohledných křídelních kombinacích se dostávali před domácí branku, kde jsme si vytvořili nejednu brankovou příležitost. Domácí tým se na naší polovinu hřiště v těchto chvílích dostával