Sestava:                                    Hůlka
                    Volf           Flídr             Bohunek  Müller
                                         Hanuš     R.Voleský
                                     (62.Turek)

Branka: 69.Turek

Školáckými chybami, špatnou prací s míčem a horším pohybem jsme došli k ostudné domácí porážce!
Těchto našich nedostatků, včetně alibistického rozhodování v klíčových situacích, hosté využili již ve 3.minutě, kdy, po ztrátě míče před naším velkým vápnem, otevřeli pro nás nepříznivé skóre. Pak už se to do naší sítě jen sypalo a ve 35.minutě jsme již prohrávali 0:5! Jediný světlý okamžik prvního poločasu bylo hlavou nastřelené břevno Romanem Voleským.
Ve druhé půli jsme opět soupeři darovali!! další dvě branky a
na našem kontě svítila ostudná sedmička! V 69.minutě vsítil čestný gól, jediný střelec posledních kol, novic Pepa Turek.
V sobotu 24.10. ve 14.30 hod. hrajeme ve Verměřovicích, čímž načínáme „ anglický týden „ , kterým ukončíme tento nepodařený podzim.