Sestava:                                           Hůlka
                       (65.Sokol)                       (74.Jiroušek)(65.Šilar)
                                                        Turek
                                                    (50.Hanuš)
Branka: 6. Turek

V dalším kole jsme přivítali na domácím hřišti tým z předních příček tabulky, Jablonné n.Orlicí. Naši hráči začali utkání lépe než hosté a hned v 6. Minutě jsme slavili gól. Po nepředvídatelném odrazu od domácího hráče se míč dostal k Turkovi, který stál sám před brankou  a bez problému zavěsil.  V 17. minutě byl nařízen pokutový kop pro hosty po faulu Šimka. Penaltu hosté nekopli vůbec dobře a Hůlka ji dokázal skvělým zákrokem vyrazit. Ve 24. minutě se už hosté radovali, když před naším vápnem vybojovali míč a střelou k tyči překonali Hůlku, bylo to 1:1. O deset minut později se hosté radovali podruhé, když si jeden ze soupeřových hráčů dokázal zpracovat dlouhý míč za obranu a zevnitř šestnáctky Hůlku přeloboval. První poločas skončil lepším výsledkem pro hostující tým, 1:2.
Druhý poločas nám moc zajímavého nepřinesl, snažili jsme se vyrovnat, ale hosté nás do ničeho nepouštěli. Hrálo se spíše od šestnáctky k šestnáctce a většina šancí končila právě před vápny. Za zmínku stojí pouze třetí gól hostů z 82. minuty. Po krásné kombinaci na středu hřiště se hosté „proťukali“ až k šestnáctce, kde střelou z první zvýšilo Jablonné na konečných 1:3. Do konce zápasu se již nic významného nestalo.
Příští kolo odehrajeme v neděli 11.10. od 16.hod. na UMT v Lanškrouně, s jejich B týmem.