Sestava:                                            Hůlka
                 (78.Šilar)                                           (71.Turek)
                                                Šimek          Sokol
                                           (13.Hanuš) (46.Chudý)

Branky:  44.Hůlka p.k., 68.Chudý

Po velmi špatném výkonu jsme zaslouženě prohráli ostudným skóre 2:5. Prostě řečeno dvěma slovy „ totální propadák“!
Úvod utkání jsme ještě zachytili a snažili se tlačit před soupeřovu branku, ale jediná šance byla z kopačky Jirouška, který však z volného přímého kopu trefil jen břevno. Pak přišla 8.minuta a náš pověstný, špatně odbráněný rohový kop (z nichž už má mužstvo zřejmě mindrák) a prohrávali jsme 0:1. Po tomto inkasovaném gólu padla na domácí „deka“ a bylo prakticky po zápase. Od této chvíle se to na nás valilo jako lavina. O tři minuty později to bylo 0:2.
Ve 41.minutě už 0:3. Ve 44.minutě byl ve vápně soupeře sražen pronikající Jiroušek a následnou penaltu s přehledem proměnil Patrik Hůlka.
Druhý poločas probíhal opět v režii Jiskry Králíky, která v 53.minutě zvýšila
 na 1:4  a v 66.minutě dokonce na 1:5. Po tomto gólu už hosté zápas v klidu dohrávali.  V 68.minutě zkorigoval, po samostatném úniku, na konečných 2:5, nestárnoucí Roman Chudý.
V sobotu 26.9. od 16.30 hod. hrajeme derby na hřišti Semanína.