Sestava:                                          Hůlka
                                  (50.Vašina)
                                       Turek     Jiroušek   Müller
                                  (46.Chudý)

Branky: 29.Bohunek, 54.Chudý

Ztráta dvou bodů mrzí, hlavně díky neproměněné penaltě dvacet minut před koncem utkání za stavu 2:2.
Přestože jsme nehráli dobře, tak soupeř hrál ještě hůř a prakticky po celý zápas jsme byli lepším týmem, i podle domácího trenéra a fanoušků. Avšak přišla 12.minuta a naše nemotornost ve vlastním pokutovém území nás stála penaltu, kterou soupeř s přehledem proměnil. Následujících patnáct minut jsme hráli v útlumu, ale poté se zase dostali do hry a domácí hráli opět pod tlakem.
Ve 29.minutě vyslal ideální pas Jiroušek na nabíhajícího Bohunka, který si poradil jak s obráncem, tak i s domácím brankářem a vyrovnal na 1:1.
Ve 34.minutě prošel domácí útočník naší obranou, jako nůž máslem, mezi třemi hráči a opět jsme prohrávali.
Druhá půle se odehrávala většinou na půlce domácího týmu a my si vytvořili i několik slibných šancí. Proměnili jsme však už jen jednu a to v 54.minutě, kdy Bohunek poslal míč přes obranu na Romana Chudého, který domácího gólmana přehodil a srovnal na 2:2. V 69.minutě nám svitla naděje na tři body v podobě pokutového kopu, který však zůstal neproměněn. Utkání tedy skončilo smírně 2:2 a následný penaltový rozstřel jsme, bohužel, prohráli. Zisk jednoho bodu je pro nás velká ztráta.
S podzimní sezónou se rozloučíme na domácím hřišti v neděli 1.11. ve 14.hod., kdy budeme hostit tým Kunčiny.