Sestava:                                              Hůlka
                                      (30.Volf)(87.Hanuš)(85.Gloser)
                                         Šimek       Jiroušek    Müller
                                    (55.Chudý)                  (80.Turek)

Branky: 28. a 42. Müller, 57.M.Voleský, 83.Vašina

Po dobrém výkonu ( i když hrubých chyb jsme se stejně nevyvarovali ) jsme zaslouženě získali jediné a poslední tři body z domácího hřiště,  z právě ukončené podzimní části sezóny!
Od začátku utkání jsme byli aktivnější a měli více ze hry, ale přišla 10.minuta a po hloupé ztrátě míče před vlastním pokutovým územím jsme vybídli hostujícího hráče, aby šel sám
na bezmocného Hůlku a rázem jsme prohrávali 0:1. Na vyrovnání nám svitla šance
ve 14.minutě, kdy Jiroušek našel svou přihrávkou Šimka, ale ten trefil jen tyč. Pohroma v podobě naší druhé inkasované branky mohla přijít ve 20.minutě, ale proti byl Áda Vencl, který vykopával míč z prázdné branky. Vyrovnání přišlo ve 28.minutě, kdy Šimek prohodil míč na Jirouška, jehož střelu ještě kunčický gólman vyrazil, ale jen na hlavu Müllera, který tentokrát nezklamal. Ve 42.minutě jsme se ujali vedení po trestném kopu Flídra, na který si ideálně naskočil opět Müller a poslal balon za záda kunčického brankáře podruhé.
Ve druhé půli už na hřišti dominovali řetovští plejeři a po rohu v 57.minutě Míra Voleský zvýšil na 3:1. Na konečných 4:1 upravil Vašina, jenž si pohrál s hostující obranou a nakonec i se soupeřovým brankářem.
Uplynulá podzimní sezóna nás nezastihla právě v nejlepší pohodě a tak se poníženě krčíme až na samém dně tabulky s pouhými devíti body!
Tímto bychom chtěli poděkovat všem našim věrným fanouškům, kteří nás neopustili, ale zároveň si i uvědomujeme, že jsme jim svými výkony moc důvodů k radosti a zábavě neposkytli. Na jaře se budeme ze všech sil snažit toto napravit.