Sestava:                                            Šilar
                                 (46.Chudý)
                                              Turek          Voleský
                                          (62.Hůlka)

Do Verměřovic odjel řetovský tým částečně oslabený. Pro nemoc se omluvili Sedláček, Bohunek a Jiroušek.
První poločas nám herně nevyšel a po našich hrubkách v 10. a 26.minutě domácí v podstatě rozhodli zápas. Naši hráči měli šance v 9.minutě, kdy R. Voleský těsně nedosáhl na centr Turka ( v malém vápně) a ve 43.minutě, po rohovém kopu, domácí dvakrát vykopávali z brankové čáry po střele Vencla a dorážce M.Voleského.
Ve druhé půli naši hráči přikovali domácí k jejich brance. Kombinační hrou jsme si vytvořili několik slibných šancí, kdy největší z nich měl v 89.minutě Müller, který z 16 metrů, z otočky, těsně minul branku domácích. Ti hrozili z brejkových situací, jenž výborně řešil brankář Šilar. Stav utkání se tedy již nezměnil 2:0.
Sezóna pokračuje vloženým zápasem ve středu 28.10. od 14.30 hod. na hřišti týmu Polička B.