(46.L.Bače)                           (46.Chudý)(61.Volf)

Voleský

(46.Holínka)

Branka: 47.Chudý

Důležitý zápas v Dolní Loučce jsme prohráli zcela zaslouženě i přesto, že  domácí nepředvedli žádný oslnivý výkon. Naši hráči přišli na hřiště a čekali, co se bude dít! A ono se dělo, ale, bohužel, ze strany soupeře. Řetovští měli těžké nohy (proč, to ví jen každý hráč sám…), prakticky jsme byli u každého míče pozdě, protihráče neatakovali a ti si mohli hrát, jak chtěli.

První gól jsme dostali z rohu, když neposedný míč na našem malém vápně nebyl schopen nikdo odkopnout do bezpečí a domácí jej do naší branky doslova dotlačili! Ve 33.minutě měl velkou šanci vyrovnat Pilgr, když se, po krásně naservírovaném centru výborně hrajícího Šimka, ocitl sám před brankářem, ale tíhu zodpovědnosti neunesl.

Jeden z mála světlých okamžiků přišel ve 47.minutě po rohu Jirouška, kdy svou fotbalovou zkušenost a klid v koncovce předvedl opět Roman Chudý a srovnal na 1:1. Ovšem v 67.minutě jsme byli za naši špatnou hru potrestáni podruhé, když přišla nesmyslná ztráta míče u půlící čáry a po následném brejku jsme inkasovali.

Náš výkon byl ostudný, hlavně s ohledem na soupeře a všem věrným fanouškům, kteří vážili poměrně dlouhou cestu, se tímto omlouváme.

Reparát budeme skládat v neděli 10.5. od 16.hod. na domácím hřišti, s týmem z Libchav.