Sestava:                                                          Hůlka

Volf          Flídr            Vaňous   T.Bače

Voleský                       Jiroušek

(74.Pilgr)                    (63.Chudý)

Branky: 8.Voleský, 12.T.Bače, 53.Flídr, 75.Müller

Zápas v Králíkách, který se proměnil ve střelecké hody, nám přinesl pouze jeden bod. Utkání jsme začali aktivně, hráli jsme kombinační hru s vysunutým presinkem a tlačili se

do pokutového území domácích. V 5.minutě jsme se však zapomněli soustředit na obrannou činnost a po bleskurychlém brejku prohrávali 1:0. V 8.minutě vybojoval T.Bače míč na půlící čáře, vyslal do úniku Jirouška, který našel ve vápně volného Voleského a ten s přehledem vyrovnal na 1:1. Ve 12.minutě zahrával trestný kop do pokutového území soupeře Flídr a důrazný T.Bače nás poslal do vedení. Po této brance se domácí probudili a bylo jich plné hřiště. Naši hráči začali být později u míče a neměli čas na rozehrávku. Ve 22.minutě se nám obranou prosmýkl autor úvodního králického gólu a bylo srovnáno na 2:2. Naše pasivnější hra nás stála nerozhodný stav. Ve 39.minutě zkompletoval svůj hattrick jednoznačně nejlepší hráč domácích ( v nedávné minulosti hráč divizního OEZ Letohrad ) a do kabin jsme šli

za nepříznivého stavu 3:2.

Ve druhé půli jsme hru vyrovnali a začali být aktivnější. V 53.minutě vyslal střelu z 25 metrů Flídr, míč tečoval před brankářem domácí obránce a my slavili vyrovnání na 3:3. Tady je vidět, jak je důležité mít osobní odvahu k zakončení, místo alibistických nic neřešících přihrávek. Hattrickem ověnčený domácí hráč nám v 71.minutě opět proklouzl obranou a tuto hrozbu musel řešit až Bohunek nedovoleným způsobem v našem pokutovém území, po němž následovala penalta a zase jsme o gól prohrávali 4:3. Ovšem naši hráči se nevzdávali a bojovali alespoň o jeden bod ze všech svých zbývajících sil. Ovoce to přineslo v 75.minutě po úniku Bohunka a jeho následné tvrdé střele, kterou domácí gólman jen s námahou vyrazil

na dobíhajícího Müllera, jenž svou pověstnou dělovkou z první brankáře „propálil“ a srovnal na konečných 4:4. Ovšem pak následovala naše velká slabina, penaltový rozstřel. Ten jsme opět prohráli a tím přišli o důležitý bod!

Ale i tak si hráči zaslouží pochvalu za bojovný, ale hlavně ve druhé půli disciplinovaný výkon. Opět velké díky patří hrstce věrných fanoušků, kteří obětovali televizní hokejové utkání a přijeli nás podpořit! Doufáme, že jsme je svým výkonem nezklamali a že viděli zajímavý zápas plný branek.

V neděli přivítáme na svém hřišti od 16.hod. třetí tým tabulky, Jablonné n.Orlicí. Moc bychom si přáli, kdyby na Mandl dorazilo co nejvíce fanoušků, jenž by nás hnali dopředu, protože potřebujeme zisk tří bodů jako sůl!