Sestava:                                               Hůlka

(74.Chudý)(81.Hanuš)

Holínka

(55.Voleský)

Branky: 18.T.Bače, 24. a 31.Jiroušek

Vítězný zápas s Poličkou pro nás nezačal moc šťastně, neboť již od 10.minuty jsme,

po vyloučení kapitána Sedláčka, hráli v deseti hráčích. Díky této nepříjemnosti se však mužstvo semklo a bylo po celý zápas lepším týmem. Byli jsme rychlejší na míči a i

po technické stránce jsme soupeře převyšovali.

Již v 18.minutě výborně hrající Bohunek utekl po levém křídle a jeho přízemní centr usměrnil do soupeřovy sítě novopečený otec Tomáš Bače a bylo to 1:0. U druhé branky byl opět Tomáš Bohunek, když po jeho dobře zahraném volném přímém kopu jej poličský gólman jen stačil vyrazit k dobíhajícímu Jirouškovi a ten zvýšil na 2:0. V 31.minutě tentýž hráč skóroval podruhé, když na jeho střelu, z 25 metrů k tyči, byl hostující brankář bezmocný.

Druhý poločas se odehrával opět v naší režii, ale přesto jsme v 68.minutě propadli na levé straně obrany, čehož soupeř využil a snížil na konečných 3:1.

Celé mužstvo si zaslouží velký obdiv za výkon a vůli, s kterou za vítězstvím, byť oslabeni

o jednoho hráče, celých osmdesát minut šli. Za zmínku ještě stojí výborný výkon brankáře Hůlky, který zneškodnil minimálně tři vyložené šance hostů.

Škoda jen, že divácká návštěva na tak zajímavém utkání nebyla příliš početná. Možná jsme řetovské fanoušky odradili špatným výkonem v předposledním domácím zápase proti lanškrounskému béčku, ale takový je prostě fotbal.

Příští víkend, tentokrát v sobotu 2.5. v 17.hod., nás čeká veledůležitý zápas v Dlouhé Loučce.