Sestava:                                                             Hůlka

(66.Holínka)(57.Hanuš)

Jiroušek                        Voleský

(62.Chudý)

Branky: 26.Šimek, 63.Müller

Velmi důležitý zápas v Morašicích, který ovlivnilo hodně špatné-nerovné hřiště, jsme, po ne moc dobrém výkonu, přece jen dotáhli do vítězného konce. Soupeř hrál nepřesně a příliš jednoduše, jenom nakopával na jednoho či dva nabíhající útočníky, s čímž si naše obrana vcelku dobře poradila.

První poločas měli naši hráči více ze hry, jenž se odehrávala převážně na půli domácích. To přineslo i několik velmi slibných příležitostí, které skončily neúspěšně. Pěkný fotbalový moment přišel ve 21.minutě, kdy zahrával volný přímý kop z asi 25 metrů Bohunek, ale jeho krásná střela skončila na břevnu. Ve 26.minutě vyslal dělovku z 30 metrů Šimek a míč, který ještě během letu dostal tu správnou faleš, skončil v růžku soupeřovy branky, vedli jsme 0:1. Do konce prvního poločasu jsme měli ještě dvě vyložené šance, ale ani jednou neskončil míč v síti.

Ve druhé půli již ale domácí hru vyrovnali a to už jsme tahali za kratší konec fotbalového provazu. Naši hráči nepochopitelně zalezli před svoje pokutové území ( pod dojmem jednobrankového vedení, nebo z lenosti?) a na útočnou polovinu se dostávali jen sporadicky dlouhými míči. V 63.minutě opět zazářil zkušený Roman Chudý. Naběhl si na Jirouškův ideální míč za obranu, po křídelním úniku nahrál před soupeřovu branku Müllerovi, ten využil svého důrazu  a zvýšil na 0:2. Posledních patnáct minut nás domácí doslova přikovali

k našemu pokutovému území, ale nulu jsme nakonec udrželi a domů si odvezli zasloužené tři body.

Velkým a milým překvapením pro nás  byla hojná účast řetovských fanoušků, za což jim moc děkujeme.

Příští zápas hrajeme v neděli 26.4. od 16.hod na domácí půdě s týmem Poličky B. Je to další důležitý zápas, kdy v našlapané tabulce máme z devátého místa devět bodů na posledního a stejný počet na prvního a každá prohra může znamenat výrazný pád tabulkou.