Sestava:                                                      Hůlka

(73.Šilar)

Branka: 31.Müller

Ž.K. : Vencl, Sedláček, Hůlka

Další zápas bez bodu, tentokráte s aspirantem na sestup, Sebranicemi.

Domácí nás od první minuty těsně dostupovali a byli podstatně rychlejší na míč, čímž nás po celý zápas prakticky nepustili do hry. Již v 8.minutě jsme prohrávali 1:0 po zaspání a nezajištění obrany. Ve 28.minutě předvedli domácí výborně zahraný presink a po zisku míče už šel soupeřův útočník sám na bezmocného Hůlku – 2:0. Ve 35.minutě jsme dali kontaktní gól, když Šimek rozehrál míč

do křídla na Volfa, ten po úniku a následném centru našel v pokutovém území Müllera, jenž nekompromisně zavěsil – 2:1.

Ve druhé půli se naši hráči snažili o vyrovnání, ale do vyložených šancí

se nedostávali. V poslední minutě jsme navíc inkasovali z rohového kopu potřetí.

Snahu hráčům upřít nelze, ale na soupeře to ani tentokrát nestačilo.

V příštím zápase doma přivítáme v neděli 7.5. od 16.00 hod. Kamennou Horku.