Sestava:                                              Šilar

Voleský

(46.Vencl)

Branky: 72. a 90. Müller

V posledním zápase této sezóny jsme hráli o udržení v 1.B třídě. Ovšem

do utkání jsme vstoupili velmi pasivně a již v 1.minutě, po zmatku v našem „vápně“, jsme prohrávali 0:1 a v 9.minutě, po střele z asi 25 metrů, již 0:2!

Až do vstřelení naší kontaktní branky na 1:2, kterou po perfektním prohození Flídra mezi obránce vstřelil Müller, se naši hráči nedokázali dostat do hry. Naše hra byla totiž plná nepřesností.  Touha a víra řetovských plejerů ve vyrovnávací gól byla obrovská a odměna přišla  v poslední minutě utkání, kdy se v pokutovém území soupeře opět prosadil kanonýr Müller a srovnal na 2:2!

V následných pokutových kopech se blýskl náš brankář Víťa Šilar, který zneškodnil hned dva a tím jsme získali druhý, pro nás velmi důležitý bod, jenž nás v konečné tabulce posunul na desáté místo a udržel nás v soutěži.

Hráče je třeba pochválit, že i když se jim hra nedařila, tak nerezignovali a  bojovali až do konce zápasu.

Opětovné poděkování patří obecnímu zastupitelstvu v čele s paní starostkou, nejen za podporu A mužstva, ale i mládeže, která má možnost sportovního vyžití.

Doufejme, že příští sezóna pro nás nebude tak dramatická až do posledního zápasu a že si společně s našimi báječnými fanoušky budeme fotbal více užívat!?