Sestava:                                                 Hůlka

Volf      Vaňous             Flídr        Bohunek   T.Bače

(54.Holínka)                                         (54.Hanuš)

Voleský

Branka: 55.Holínka

V neděli 2.10. jsme na domácí půdě prohospodařili poslední tři podzimní body. Ve vyrovnaném zápase jsme soupeři darovali dvě branky a to ve 35.minutě,

po špatné domluvě Sedláčka s brankářem Hůlkou při „malé domů“, kdy se k míči dostal důrazný hostující útočník a otevřel skóre na 0:1.

Chvíli po začátku druhého poločasu, přesně v 53.minutě, „hasil“ školáckou chybu Lukáše Bačeho zbytečným faulem ve vlastním pokutovém území Sedláček. Následovala penalta, kterou hosté proměnili a zvýšili svůj náskok

na 0:2. V 55.minutě nás vrátil do zápasu Holínka, který před cerekvickým gólmanem nezazmatkoval a zkušeně dopravil míč do sítě. Ale to bylo, bohužel, z naší strany vše. Přes závěrečný tlak, kdy jsme posledních patnáct minut hráli na čtyři útočníky se nám vyrovnat nepodařilo. Ale je třeba smeknout

před bezchybně hrající cerekvickou obranou.

Za podzimní část sezóny jsme získali osmnáct bodů, což znamená, že na jaře nás čeká spousta práce se záchranou v I.B třídě.

Děkujeme fanouškům za celopodzimní podporu a přejeme příjemné přečkání zimního, smutného, bezfotbalového období a doufáme, že na jaře se opět

na hřišti v Mandli všichni společně sejdeme.