T.Bače      Hanuš     Bohunek  Voleský

Chudý                        Müller

(46.Šimek)

Branka: 75.T.Bače

Druhý soutěžní zápas, druhá prohra. Tentokrát jsme nedokázali přivézt ani jeden bod z Čisté.

První gól jsme inkasovali již v úvodní minutě po ztrátě míče ve středu pole. Následný dlouhý pas za obranu, který naši stopeři zaspali, si našel domácí útočník a sám před bezmocným Hůlkou šanci proměnil. Druhý, opět laciný gól, padl do naší sítě po vhazovaném autu

do pokutového území, kde tentýž hráč nikým neatakován hlavou zvýšil na 2:0. Ve 14.minutě šel sám na domácího gólmana Radek Müller, ale jeho střela šla vedle. A aby toho nebylo málo, tak ten samý hráč domácích zahrával ve 35.minutě volný přímý kop a střelou přes zeď do horního růžku naší branky zkompletoval svůj sobotní hattrick.

Do druhé půle, i za nepříznivého stavu, nastoupili řetovští s odhodláním  zápas zvrátit. Kdyby ( na což se nehraje ) proměnili alespoň polovinu z těch stoprocentních šancí, které si vytvořili, jistě by si z Čisté přivezli minimálně bod. Jediný náš gól vstřelil v 75.minutě

po ukázkovém úniku po levém křídle Tomáš Bače, který umístěnou střelou po zemi k zadní tyči snížil na 3:1.

Nedá se říci, že bychom byli horším týmem ( působili jsme i fotbalověji ), ale hlouposti v obraně a nesoustředěnost a zbrklost před brankou soupeře zapříčinily, že jsme i nadále

bez bodu pouze s jediným vstřeleným gólem.

Kladem zápasu tak jedině bylo, že hráči zápas nevzdali a s maximálním nasazením bojovali

až do poslední minuty.

Výjimečný výkon podali neúnavný Tomáš Bohunek a brankář Patrik Hůlka.

Příští zápas hrajeme opět venku a to v neděli 31.8. v 17.hod. v Lanškrouně, který je též