Sestava:                                                 Hůlka

(55.Holínka)             (50.Vaňous)

Müller                     Vencl

(76.Volf)

Branky: 58.Müller, 88.Bohunek

Po prvním vítězství v minulém kole vstoupili naši hráči do zápasu s velkou chutí. Hned v úvodu Müller nastřelil po průniku do velkého vápna soupeře boční síť. Celý první poločas jsme předváděli pohlednou kombinační hru, založenou na krátkých přihrávkách. Přestože celou první půli jsme měli více ze hry, hráči vytvářeli, a to velmi úspěšně, vysunutý presink, značnou část první pětačtyřicetiminutovky jsme strávili na polovině Morašic, ke kýženému gólu to nevedlo.

Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu, ale naše aktivita již neměla tu správnou jiskru i díky úmornému vedru, které na Mandlu panovalo. Naši snahu zúročil až kanonýr Müller, který v 58.minutě překrásnou střelou, z asi 20 metrů, propálil hostujícího brankáře. V 64.minutě jsme mohli vést již o dvě branky, ale pohotová střela Vencla skončila na břevnu. V 88.minutě uzavřel na konečných 2:0 Bohunek, když mistrovsky zahrál volný přímý kop přes zeď do tyče a od ní do branky.

Celý zápas jsme byli lepší a tři body s týmem, který hrál v loňské sezóně 1.A třídu, jsme získali zaslouženě. Jediné, co se nám po celý zápas nedařilo, byla přechodová fáze ze zálohy

do útoku s následnou finální přihrávkou. V útoku jsme nepodrželi míč a tím ostatní hráči nestíhali útok doplňovat. Velkým kladem je, že po dlouhé době zůstala na našem kontě nula. Poděkování patří fanouškům, kteří se sešli opět v hojném počtu a potvrdili tím, že fotbal v Řetové je stále velmi populární.

Na příští zápas zajíždíme v sobotu 13.9. do Poličky, kde nastoupíme od 17.hod. s místním „béčkem“.