Sestava:                                               Hůlka

Šimek       Hanuš      T.Bače      Vašina

(46.Voleský)                                (88.Zvalený)

Holínka             Müller

Branky: 3x Müller

Začátek zápasu se hrál za hustého deště na hodně podmáčeném terénu. Domácí hráči nás prvních patnáct minut „ přikovali „ k naší brance, ale díky těžkému terénu a své nemohoucnosti se skóre nijak nezměnilo. V 19.minutě jsme již takové štěstí neměli a po hrubce naší obrany se domácí ujali vedení 1:0. Paradoxně tento okamžik nastartoval náš tým a do konce poločasu jsme předváděli kombinační hru s gólovými šancemi, bohužel zatím bez úspěchu.

Do druhé půle, kdy konečně přestalo pršet, vystřídal odpočatý Voleský Šimka.

Naši hráči s odhodláním dál dobývali branku soupeře. V 66.minutě se prosadil po sólové akci Müller a srovnal střelou z velkého vápna na 1:1. V 77.minutě domácí faulovali Voleského u svého rohového praporku. Na střílený centr si nejlépe naběhl opět Müller, který se nemýlil a zvýšil na 1:2. A to nebylo vše.

Za dvě minuty domácí rozehrávali od své branky. Špatný odkop zpracoval Hanuš, který nahrál Holínkovi, ten uličkou v obraně posunul míč Müllerovi

a posledně jmenovaný prostřelil brankáře domácích. Touto brankou si zkompletoval hattrick a uzavřel skóre na konečných 1:3.

Celý tým si zaslouží pochvalu za bojovný výkon na těžkém terénu a

za předvedenou hru.

Příští kolo hrajeme v neděli 7.9. v 16.hod. na domácím hřišti proti Morašicím. Všechny fanoušky samozřejmě srdečně zveme.