Sestava:                                            Hůlka

Voleský       Hanuš                          Flídr          Volf

(59.Vašina)                                                     (82.Gloser)

T.Bače       Holínka

(69.Šimek)

Další mistrovský zápas jsme odehráli na domácí půdě s týmem Jiskra 2008 (Králíky/Červ.Voda). Do utkání jsme vstoupili aktivněji nežli soupeř a již v 6.minutě šel sám na branku hostí Holínka, který chtěl vybíhajícího gólmana přelobovat, ale míč šel příliš vysoko. V 15.minutě vychytal sólo hostujícího útočníka Hůlka. Od této chvíle se nám přestávalo dařit a na naše kopačky

se snesla nervozita a nepřesnost. Hráči se přestali nabízet, začali hrát alibisticky, nedrželi se taktických pokynů, ale zoufalá byla především práce s míčem!

Druhý poločas hosté přidali na důrazu a rychlosti a po našich nepřesnostech nás v obranné fázi přečíslovali a jen díky bravurnímu výkonu brankáře Hůlky jsme

„ utrpěli „ remízu a získali alespoň jeden bod, jelikož následný penaltový rozstřel jsme prohráli 2:3. V závěru utkání měl ještě velkou příležitost Sedláček, po jehož hlavičce brankář hostů chytil míč až na brankové čáře.

Podle průběhu utkání je zisk jednoho bodu pro nás úspěchem.

Příští zápas hrajeme v neděli 12.10. od 16.hod. v Jablonném n.Orlicí.