Sestava:                                             Hůlka

Sedláček    Gloser               L.Bače    Šimek

T.Bače      Hanuš      Jiroušek   Vašina

(46.Voleský)

Chudý                       Bohunek

Do nové sezóny jsme vstoupili prohrou 0:5 s ústeckým béčkem. Soupeř hrál rychlý a efektivní fotbal založený na dlouhých přihrávkách do křídelních prostorů s následnými centry do našeho pokutového území. S touto hrou hostí jsme si nedokázali poradit a tomu odpovídá i velmi nepříznivý výsledek. Až

do první obdržené branky jsme favorizovaný tým z Ústí hodně zlobili. Již

ve 4.minutě Bohunek překrásně uvolnil Romana Chudého, který sám

před ústeckým brankářem nabídnutou šanci neproměnil. V 19.minutě jsme doplatili na naši nekázeň a místo soustředění se na hru jsme vedli nesmyslné dohady s rozhodčím o sporném autu u našeho pokutového území, který byl odpískán v náš neprospěch. Toho využili hosté pohotově vhozeným autem

za naši obranu, kde byl zcela volný hráč hostí sám před bezmocným brankářem Hůlkou a nabídnutou šanci bez problémů proměnil. Ve 30. a 31.minutě jsme v rychlém sledu obdrželi dvě branky a bylo prakticky po zápase. Ve 39.minutě nás soupeř dorazil čtvrtou brankou do šatny. Ve 45.minutě se zranil novic týmu Jiroušek, který byl vystřídán Voleským.

Druhý poločas jsme nezačali dobře a po sedmi minutách inkasovali z rohového kopu po páté.

Domácí hráči si zaslouží uznání za obětavý výkon i za nepříznivého stavu 0:5

a zápas v improvizované sestavě odehráli po sportovní stránce se ctí, ale

na lepší výsledek to tentokrát prostě nestačilo.

Příští zápas hrajeme v sobotu 23.8. v 17.hod. v Čisté. Pokud na nás naši fanoušci po prvním zápase nezanevřeli, budeme rádi, když nás v hojném počtu přijedou podpořit.