Sestava:                                                   Hůlka

(54.Hanuš)

Vaňous                  Voleský

(65.Chudý)

Branky: 21.Voleský, 38. a 49. Vaňous, 83.Bohunek, 87.Müller

Po dlouhé době opět zisk tří bodů. Tentokrát jsme obrali o všechny body tým ze Sebranic. První poločas příliš fotbalové krásy nepřinesl. Naši hráči se přizpůsobili hře soupeře, která byla neurovnaná s množstvím chyb a nepřesností. Přesto se nám podařilo vypracovat si pár oku lahodících situací. V 9.minutě našel dlouhým pasem Flídr dobře nabíhajícího Bohunka, který již postupoval sám na brankáře, ale jeho střela šla mimo. Ve 21.minutě, po kombinaci Müller – Bohunek, posledně jmenovaný vyslal pozdrav hostujícímu brankáři, který stačil míč jen vyrazit, ale na dorážku Voleského už nedosáhl. Velké štěstí jsme měli ve 33.minutě, kdy po soupeřově rohu a zmatku před naší brankou, hostující hráč ji z malého vápna prázdnou přestřelil.  Ve 38.minutě byli hosté za tuto spálenou šanci potrestáni pěknou kombinací

po ose L.Bače – Šimek – T.Bače – Müller, který našel ve vápně číhajícího Vaňouse a ten umístěnou střelou k tyči zvýšil na 2:0. Ve 41.minutě, po zbytečném faulu před naším pokutovým územím, zahrávali hosté trestný kop a po zdařeném signálu snížili na 2:1.

Ve druhém poločase jsme konečně, po dvou zápasech, začali hrát to svoje a byli lepším týmem, což dokazuje i výsledek. Hned v úvodu, ve 49.minutě, si vybojoval míč Vaňous

a střelou z asi 20 metrů překonal sebranického gólmana svým druhým gólem, 3:1. V 79.minutě jsme zahráli špatně rohový kop, po kterém šel soupeř do rychlého protiútoku

a bylo to 3:2. V tomto okamžiku hosté ucítili příležitost a dotírali na naší branku jako vosy. Naštěstí v 83.minutě, po překrásném centru Glosera, vyčistil pavučiny ze sebranické šibenice hlavou Bohunek a zvýšil na uklidňujících 4:2. V 87.minutě si na Bohunkův aut do velkého vápna naběhl Müller a nohou přehodil hostujícího brankáře a zvýšil na konečných 5:2.

Po velmi dobrém druhém poločase jsme si tři body plně zasloužili, ale to nás zavazuje neusnout na vavřínech a tento výkon v následujících zápasech potvrdit. Hned příští zápas

( 25.10. ve 14.30 hod. ) to bude velmi těžké, protože zajíždíme na hřiště favorita na postup do I.A třídy Kamenné Horky. Na toto utkání je pro fanoušky vypraven autobus (12.40 hod.