Sestava:                                       Hůlka

T.Bače   Hanuš   Vaňous  Vašina

(51.Chudý)(51.Voleský)

Müller                Holínka

(72.Šimek)

Po posledním víkendu máme na svém kontě druhý prohraný domácí zápas. Tentokrát jsme doslova a do písmene odevzdali tři body mužstvu z Dlouhé Loučky. Přestože soupeř nehrál nijak oslnivě, tak jsme nebyli schopni prosadit si svoji hru a to především díky nedostatečnému pohybu a hromadou nepřesností. Po velkých hrubkách jsme hostům darovali v 37. a 44.minutě dva góly, což rozhodlo o celém utkání. Řetovští hráči znervózněli, začali se mezi sebou hádat a vyčítat si chyby, což ku prospěchu hry určitě nebylo!

Ve druhém poločase se opět na domácích kopačkách kupila spousta nepřesností. Přesto se nám podařilo v 71.minutě snížit na 1:2, kdy

po střele Müllera si hostující hráč srazil míč do vlastní sítě.

Na tento zápas i výkon našeho mužstva je třeba zapomenout a zodpovědně se připravit na následující derby v Libchavách, které hrajeme v sobotu 27.9. v 16.30 hod.