Sestava:                                           Hůlka
                          (54.Müller)                       (65.P.Štika)(75.Gloser)
                                                 Rufer       R.Voleský
                                                                 (88.Šimek)

Branky: 75.Vencl, 77.Štika P.

Povinné body, které nás nechaly ve hře o záchranu v 1.B třídě jsme na domácím hřišti ubojovali.
Fotbal to nijak pohledný nebyl, zvláště v první půli, kdy se bojovalo o každý metr hrací plochy a vše se odehrávalo převážně ve středu hřiště.
Druhý poločas začali naši hráči tradičně nesoustředěně a hned v první minutě se nám to vymstilo. Hosté rozehrávali trestný kop na zcela volného hráče, číhajícího za naším pokutovým územím, a ten přesnou střelou k tyči otevřel skóre zápasu. Domácí hráči se konečně při tomto nepříznivém vývoji probrali a zvýšeným úsilím se snažili utkání zvrátit ve svůj prospěch. Tato snaha byla zúročena v 75.minutě, kdy Roman Voleský vyslal finálovou přihrávku Lukáši Venclovi, ten se s ní prodral až před osamoceného brankáře hostí a s klidem sobě vlastním srovnal na 1:1. Aktivní hru jsme neopustili a v 77.minutě zatlačili soupeře do jeho šestnáctky, kde byl ve správnou chvíli na správném místě mladičký Pavel Štika a pohotovou dorážkou nás poslal do vedení 2:1. Od této chvíle (poučeni ze zápasu s Libchavami) jsme se snažili o udržení výledku, což se nám nakonec podařilo.
V sobotu 7.5.v 17.hod. nás čeká těžké utkání v Králíkách.