Sestava:                                                 Hůlka
                                                                         (65.Šimek)

Branky:  30. a 80. Ruffer, 70.Sedláček

Vybojované tři veledůležité body se Semanínem.
Zápas byl zahájen minutou ticha za zesnulého Josefa Koláře.
Od úvodní minuty to bylo vyrovnané a hlavně z naší strany bojovné utkání. Našim hráčům svazuje nohy fakt, že každá ztráta bodu v jakémkoli zápase nás přibližuje k sestupu. Od začátku se hra přelévala od vápna k vápnu, ale
bez velkých brankových příležitostí. Na hodinách naskočila 21.minuta a s ní naše stará bolest. Přišel obranný rohový kop a prohrávali jsme 0:1.
Ve 30.minutě, po chybě hostující obrany, vyrovnal příkladně důrazný Ruffer.
Ve druhé půli se naše hra zlepšila. Odměna se dostavila v 70.minutě, kdy zahrával rohový kop Petr Flídr a v semanínské  šestnáctce vyskočil nejvýše kapitán Standa Sedláček a poslal nás do vedení 2:1. V 76.minutě nás políbila štěstěna, když hosté dali gól, ale pomezní odmával postavení mimo hru. V 80.minutě vybídl Flídr k samostatné akci ideální přihrávkou mezi beky Dana Ruffera, který se prosmýkl do vápna, dokázal se zbavit dvou hráčů i gólmana a dal na konečných 3:1.
Celé mužstvo si zaslouží pochvalu za příkladně bojovný a zodpovědný výkon.