Sestava:                                          Hůlka
                                                             (86.J.Štika)

Branky: 66.p.k. a 84. Rufer, 75.Vencl

I ve druhém utkání jsme získali tři body a v tabulce poskočili na třetí místo
od konce.
První poločas se hrál opatrný fotbal, ani jedno mužstvo se nechtělo dopustit chyby, která by poslala soupeře do vedení. Přestože jsme měli mírnou převahu, tak stejně jako u domácích, k žádné vážnější šanci nedošlo.
Vše se mělo odehrát až ve druhé půli. V 66.minutě byl v šestnáctce soupeře,
při zahrávání našeho rohového kopu, faulován Dan Rufer, který následnou penaltu s přehledem proměnil. V 72.minutě, po naší zbytečné chybě, domácí srovnali na 1:1. O tři minuty později se na výlet vydal Lukáš Vencl a tvrdou střelou z asi 30 metrů nás opět poslal do vedení. V 83.minutě zahrával rohový kop Flídr, na který si nejvýše vyskočil Rufer a zvýšil na 1:3. Pod vidinou brzkého konce se naši hráči zatáhli na svoji polovinu s tím, že už budou příznivý výsledek jen bránit, což byla neodpustitelná chyba, kterou domácí využili a v 88.minutě, po zmatku v našem pokutovém území, míč dotlačili do Hůlkovy sítě.
Závěr zápasu byl ještě zbytečně dramatický, jelikož sudí nastavoval tři minuty.