Sestava:                                            Hůlka
                                                                                (46.Kalousek)
                                                   Rufer   R.Voleský
                                                               (80.Šimek)

Branka: 10.Rufer

Prohra v derby bolí o to víc, že jsme měli více brankových příležitostí a gól dostali ze standardní situace. Úvod utkání patřil hostům, kteří nás v prvních sedmi minutách nepustili na svou půli. Tento tlak jsme přečkali díky disciplinované hře celého mužstva a soupeř se tak do šance vůbec nedostal.
V 10.minutě vyslal Flídr perfektní přihrávkou do křídla Romana Voleského, který se zbavil dotírajícího obránce a na jeho ideální centr do šestnáctky si naběhl Dan Rufer. Střelou z voleje nás poslal do vedení 1:0. Do konce poločasu jsme měli ještě dvě tutovky, ale naši „kanonýři“ selhali.
Ve druhém poločase jsme neproměnili další dvě stoprocentní šance v rozmezí mezi 50. a 60.minutou. Soupeř ohrožoval naši branku hlavně standardkami a
po jedné z nich, v 69.minutě, bylo z rohového kopu vyrovnáno. Posledních asi 10.minut jsme si svou pasivitou koledovali o další gól, který však už nepřišel, přestože si hosté v samém závěru dvě velké šance vytvořili.
V následném penaltovém rozstřelu byli šťastnější hosté, kteří si odvezli rozhodující bod navíc do Sloupnice.
Utkání na velmi promočeném terénu bylo rychlé, dramatické a určitě sneslo všechny parametry krajské I.B třídy.
Další utkání hrajeme v Mandl aréně v neděli 17.4. od 16.00 hod. proti týmu Libchav – derby číslo 2!