Sestava:                                       Hůlka
                                     Ruffer                  R.Voleský
                                                                 (69.Chudý)

Branky: 59.Sedláček, 66.Ruffer

Pro záchranu povinné tři body zůstaly doma.
Od úvodní minuty šli naši hráči aktivně za vítězstvím, i když se opět nevyvarovali nepřesností ve finálových i předfinálových situacích. Jelikož hosté na tom byli obdobně, skončil první poločas bez branek přesto, že na vyložené šance to bylo 4:1.
Po přestávce domácí ještě zvýšili snahu po třech bodech a ve 47.minutě,
po centru Ruffera, nastřelil výborně a s chutí hrající Roman Voleský tyč. V 59.minutě přišla, po rohu Vašiny, velká chvíle kapitána Sedláčka, který parádně umístěnou hlavičkou konečně otevřel skóre na 1:0. V 66.minutě Filip Vašina unikl po levém křídle a přesnou přihrávkou našel ve vápně číhajícího Dana Ruffera, který jak bývá jeho dobrým zvykem, se opět nemýlil a zvýšil
na 2:0. Štěstí jsme měli v 83.minutě, kdy hosté neproměnili pokutový kop.
Pochvala patří všem hráčům za obětavý výkon, který byl po zásluze odměněn třemi body, které nás drží ve hře o záchranu v nejnižší krajské soutěži.
V neděli 5.6. hrajeme od 17.hod. v Hor.Újezdu.