Sestava:                                          Hůlka
                                                Rufer       R.Voleský
                                                                  (80.Volf)

Branka: 34. M.Voleský

Odevzdané body ve Svitavách. To je stručné shrnutí dalšího mistrovského zápasu.
Přestože dělal našim hráčům na umělé trávě nezvyklý odskok míče problémy, tak hráli s výborně organizovaným soupeřem vyrovnanou partii. Porazily nás opět hlouposti, když jsme doslova přihráli domácím na první dva góly. V 7.minutě vhazovaným autem a ve 43.minutě hlavou jsme poslali soupeřovy útočníky do finálovky před osamoceného Hůlku. Světlým momentem první půle byl ve 34.minutě báječný centr Romana Voleského, na který si naběhl jeho jmenovec Míra a hlavou srovnal na 1:1.
V 60.minutě jsme inkasovali potřetí a to, po lajdácky odbráněném rohovém kopu.
Kdyby se hráči ve svých hlavách lépe připravovali na zápasy a více soustředili
na hru, tak bychom měli určitě o dobrých pět až šest bodů více. Jestliže si budeme svou hloupostí prohrávat zápasy sami, tak nemůžeme ani pomyslet, že by 1.B třída mohla v Řetové zůstat!!!!!!
V sobotu 30.4. v 10.00 hod. hrajeme v Mandl aréně o přežití s dalším adeptem na sestup, s Dlouhou Loučkou.