Sestava:                                               Šilar
                                          Müller        Flídr           Pilgr
                                    P.Štika          R.Voleský         J.Štika
                                (65.Turek)                                (56.Volf)

Po špatném a nesebevědomém výkonu jsme zaslouženě zanechali na králickém trávníku tři body, i když snaha se hráčům upřít nedala.
Hned od první minuty jsme tahali za kratší konec a již v 17.minutě, po křídelní akci, prohrávali 1:0. Ve 35.minutě, po chaotické hře ve vlastní šestnáctce, narostlo skóre na 2:0.
Chvíli po zahájení druhého poločasu, ve 49.minutě, jsme inkasovali opět. Situace se opakovala. Po křídelním úniku a následném centru do našeho vápna domácí zvýšili na 3:0. Od této chvíle se soupeř soustředil spíše na udržení výsledku než na útočnou hru, což nám umožnilo dostávat se častěji před jeho pokutové území, ale vše zůstalo bez patřičného efektu. V 79.minutě jsme dostali čtvrtou, velmi lacinou branku a bylo po zápase.
Domácí vyhráli zaslouženě, byli jsme horší úplně ve všem a za celý zápas jsme si nevytvořili prakticky ani žádnou gólovou šanci.
V neděli 15.5. přivítáme od 16.hod. na Mandl aréně tým Semanína.