Sestava:                                              Hůlka
                       (68.Turek)
                                        Rufer                         Kalousek
                                                                          (46.Štika)

Branky: 84.p.k.Rufer, 88.Müller

Opět zbytečná ztráta dvou bodů na domácím hřišti, když v osmaosmdesáté jsme sahali po třech!
Utkání začali hosté zostra, byli běhavější a nenechávali nám prostor pro hru. V 35.minutě se dostali do vedení po pěkné křídelní kombinaci, kterou jsme, bohužel, nezachytili a náš gólman už byl bez šance.
Druhou půli jsme pohyb vyrovnali, ale šance ani z jedné strany nepřicházely. V 84.minutě byl v libchavském vápně sražen Dan Rufer a následný pokutový kop sám proměnil. V 88.minutě nás důrazný Radek Müller hlavou poslal
do vedení 2:1. Vyhráno však nebylo! Místo toho, abychom zápas chytře dohráli, tak pod vlivem euforie opadla naše soustředěnost a za to jsme byli potrestáni v poslední minutě nastavení (93.) vyrovnávací brankou.
Následný penaltový rozstřel nám opět nevyšel. Stává se to již nepříjemnou, nervy drásající tradicí.
V sobotu 23.4. zajíždíme do Svitav, kde nás čeká od 17.hod. na hřišti v Lánech, tamní B tým.