Sestava:                                             Hůlka
                               (80.Šimek)                              (75.Chudý)
                                              Ruffer               R.Voleský

Branka:  34.Vencl

V prvním poločase hrála obě mužstva vyrovnanou a otevřenou partii.
Ve 25.minutě jsme však, pod tlakem soupeře, udělali hrubou chybu v obraně, kterou domácí potrestali a prohrávali jsme 1:0. Ve 34.minutě se,  po přesné kolmé přihrávce Dana Ruffera, dostal do šance Lukáš Vencl, který si udělal z domácího gólmana „dobrý den“ a srovnal na 1:1.
Druhý poločas předvedli naši chlapci nejlepší výkon sezóny ( přesně podle představ svého trenéra) a doslova přibili domácí před vlastní pokutové území. Šance byly, ale štěstíčko nám nepřálo. V 60.minutě nastřelil Ruffer hlavou břevno a v 68.minutě jsme míč sice za záda domácího brankáře dostali, ale asistent rozhodčího odmával „údajný“ ofsajd. V 82.minutě jsme se nechali příliš unést útočnou hrou se snahou zisku tří bodů a pustili do samostatného úniku hned dva domácí hráče, ale skvěle chytající Hůlka si se šibeniční situací poradil! Zápas skončil smírně 1:1 a tak musely o vítězi rozhodnout penalty, ve kterých se štěstěna zaslouženě přiklonila na naší stranu a odměnila nás dvěma body.
Velkou poklonu a poděkování si zaslouží naši fanoušci, kterých se sjelo asi 50 až 60 a vytvořili nám prakticky domácí prostředí.
V neděli 12.6. od 16.00 hod. přivítáme v Mandl aréně mužstvo Verměřovic. Tento zápas může definitivně potvrdit naše setrvání v I.B třídě i v následující sezóně!