Sestava:                                                 Šilar

Branka: 72.P.Štika

Zápas v Kunčině jsme hned z kraje nezvládli a už ve 2.minutě prohrávali 1:0.
Ve 30.minutě jsme inkasovali podruhé a to po hrubé chybě našeho obránce.
Po křídelním úniku domácích to bylo ve 38.minutě 3:0.
Ve druhé půli se hra vyrovnala a v 72.minutě, po zmatku v domácím pokutovém území, snížil mladičký Pavel Štika na 3:1. V 84.minutě ukázkovou křídelní akcí soupeř zvýšil na konečných 4:1.
Tento nepříznivý výsledek však nic nemění na tom, že 1.B třída se bude v Mandl aréně hrát i příští sezónu!
Po hanebné podzimní části, kdy jsme získali pouze devět bodů a skončili
na posledním místě, byla jarní část v naprostém protikladu. Hráči poctivě odjezdili zimní přípravu a po celé jaro trénovali s příkladným přístupem. To se samozřejmě projevilo nejen na hře, ale i na výsledcích!
Za tento přístup je třeba před všemi hráči smeknout, protože časově ne vždy vyhovující zaměstnání, ale i osobní život dokázali skloubit jak s tréninky, tak se zápasy. V tomto šel příkladem jako správný kapitán Standa Sedláček.
Nemalý podíl na záchraně má samozřejmě obecní úřad a báječní fanoušci.